Jaaropening & Startbijeenkomst mentor

dinsdag 18 augustus 2020

klas tijd lokaal tijd lokaal mentor
2H1 8.30 - 9.00 aula 9.00-11.00 038 M. van Hoffen
2H2 8.30 - 9.00 aula 9.00-11.00 040 M. de Cuyper
2H3 8.30 - 9.00 aula 9.00-11.00 042 S. Stolk
           
2EH1 8.30 - 9.00 aula 9.00-11.00 057 R. vd Wassenberg
           
2M1 9.00-9.30 aula 9.30-11.30 090 T. Kors
2M2 9.00-9.30 aula 9.30-11.30 092 L. Dickmann
2M3 9.00-9.30 aula 9.30-11.30 094 S. Pols
           
2EGA 9:30-10:00 aula 10:00-12:00 029 M. Korstanje
2EA1 9:30-10:00 aula 10:00-12:00 121 R. Wierda
2EG1 9:30-10:00 aula 10:00-12:00 123 S. Meijer
           
2GA 9:30-10:00 aula 10:00-12:00 046 S. Weber
2A1 9:30-10:00 aula 10:00-12:00 048 E. van Kampen
           
3EG1 10:00-10:30 aula 10:30-12:30 125 E. Newman
3EA1 10:00-10:30 aula 10:30-12:30 128 J. van Baar
           
3GA 10:00-10:30 aula 10:30-12:30 044 A. van Gulik
3A1 10:00-10:30 aula 10:30-12:30 157 J. Landman
           
4H 10:30-11:00 aula 11:00-12:00 129 T. Baas
4H 10:30-11:00 aula 11:00-12:00 130 A. Bekker
4H 10:30-11:00 aula 11:00-12:00 132 J. van Dongen
4H 10:30-11:00 aula 11:00-12:00 221 A. Hagoort
4H 10:30-11:00 aula 11:00-12:00 222 R. Helmig
4H 10:30-11:00 aula 11:00-12:00 223 M. Holleboom
4H 10:30-11:00 aula 11:00-12:00 224 E. Hoeboer
4H 10:30-11:00 aula 11:00-12:00 226 J. Kers
4H 10:30-11:00 aula 11:00-12:00 227 P. de Loor
4H 10:30-11:00 aula 11:00-12:00 228 G. Olthof
4H 10:30-11:00 aula 11:00-12:00 229 L. Rovers
4H 10:30-11:00 aula 11:00-12:00 230 L. Tromp
4H 10:30-11:00 aula 11:00-12:00 231 P. Lippe
4H 10:30-11:00 aula 11:00-12:00 182 N. Farrell
4H 10:30-11:00 aula 11:00-12:00 138 M. Kuiper
4H 10:30-11:00 aula 11:00-12:00 232 F. Pielage
           
3M1 11:00-11:30 aula 11:30-13:00 332 L. vd Berg
3M2 11:00-11:30 aula 11:30-13:00 331 M. Kasius
3M3 11:00-11:30 aula 11:30-13:00 330 C. Wolff-Schoenmaker
           
3H1 11:30-12:00 aula 12:00-13:30 090 A. Klaassen- M.Kuiper
3H2 11:30-12:00 aula 12:00-13:30 092 A. van Anken
3H3 11:30-12:00 aula 12:00-13:30 094 N Westenberg
           
3EH1 11:30-12:00 aula 12:00-13:30 038 A. Kessler
3EH2 11:30-12:00 aula 12:00-13:30 040 M. Schuitemaker
           
5H 12:00-12:30 aula 12:30-13:30 121 T. Baas
5H 12:00-12:30 aula 12:30-13:30 123 A. Bekker
5H 12:00-12:30 aula 12:30-13:30 125 J. van Dongen
5H 12:00-12:30 aula 12:30-13:30 127 T. Groot
5H 12:00-12:30 aula 12:30-13:30 128 A. Hagoort
5H 12:00-12:30 aula 12:30-13:30 129 R. Helmig
5H 12:00-12:30 aula 12:30-13:30 130 M. Holleboom
5H 12:00-12:30 aula 12:30-13:30 132 E. Hoeboer
5H 12:00-12:30 aula 12:30-13:30 220 J. Kers
5H 12:00-12:30 aula 12:30-13:30 221 P. de Loor
5H 12:00-12:30 aula 12:30-13:30 223 L. Rovers
5H 12:00-12:30 aula 12:30-13:30 224 L. Tromp
5H 12:00-12:30 aula 12:30-13:30 226 P. Lippe
5H 12:00-12:30 aula 12:30-13:30 227 F. Pielage
           
4M 12.30-13.00 aula 13:00-14:00 230 S. vd Laan
4M 12.30-13.00 aula 13:00-14:00 231 M. Bienstman
4M 12.30-13.00 aula 13:00-14:00 232 M. Withaar
4M 12.30-13.00 aula 13:00-14:00 042 S. Kimman
4M 12.30-13.00 aula 13:00-14:00 044 P. Broersma
4M 12.30-13.00 aula 13:00-14:00 046 K. Zijm
4M 12.30-13.00 aula 13:00-14:00 048 N. Flohr
4M 12.30-13.00 aula 13:00-14:00 029 M. Keller
           
4V 13:00-13:30 aula 13:30-14:30 332 H. Drissen
4V 13:00-13:30 aula 13:30-14:30 331 Y. van Eeuwijk
4V 13:00-13:30 aula 13:30-14:30 330 R. Jagtenberg
4V 13:00-13:30 aula 13:30-14:30 329 T. Kleverlaan
4V 13:00-13:30 aula 13:30-14:30 328 C. vd Laarschot
4V 13:00-13:30 aula 13:30-14:30 327 M. Slaterus
4V 13:00-13:30 aula 13:30-14:30 326 F. Vena
4V 13:00-13:30 aula 13:30-14:30 325 B. van Wetering
4V 13:00-13:30 aula 13:30-14:30 182 B. Bonn
           
5V 13:30-14:00 aula 14:00-15:00 090 S. de Boer
5V 13:30-14:00 aula 14:00-15:00 092 H. Groenenstein
5V 13:30-14:00 aula 14:00-15:00 094 W. Habets
5V 13:30-14:00 aula 14:00-15:00 038 J. Heijmans
5V 13:30-14:00 aula 14:00-15:00 040 C. van Os
5V 13:30-14:00 aula 14:00-15:00 027 O. Slooten
5V 13:30-14:00 aula 14:00-15:00 053 M. Nienhuis
5V 13:30-14:00 aula 14:00-15:00 057 M. Hunter
           
6V 14:00-14:30 aula 14:30-15:30 230 R. Abma
6V 14:00-14:30 aula 14:30-15:30 231 B. Braije
6V 14:00-14:30 aula 14:30-15:30 232 Y. van Duin
6V 14:00-14:30 aula 14:30-15:30 042 I. Ettes
6V 14:00-14:30 aula 14:30-15:30 044 J. Meijer
6V 14:00-14:30 aula 14:30-15:30 046 E. Vroege
6V 14:00-14:30 aula 14:30-15:30 048 G. Wartena

Ontdek je talenten