Frankrijk meets Haarlem

10 juni 2022

Bezoek van leerlingen Lycée Aiguerande (Belleville-en-Beaujolais, Frankrijk)

Donderdag 9 juni bezochten zo'n 50 leerlingen van het Lycée Aiguerande uit Belleville-en-Beaujolais onze school. De Franse leerlingen hebben op interactieve wijze kennisgemaakt met het Mendelcollege en het Nederlandse onderwijssysteem. Daarna zijn de leerlingen in groepjes rondgeleid door Jacomijn Liebregs, Sofie van Lienden, Felix Oldenziel, Sophie Poort, Yuna van der Meer, Loes Smits, Noor Akker en Noor Smoes. Leerlingen die op het Mendel het DELF scolaire programma volgen (Diplôme d'études en langue française, een erkend diploma voor de vaardigheid in het Frans).
Onze leerlingen ontvingen uitgebreid complimenten van de Franse gasten. We kijken terug op een zeer geslaagde middag.

Frankrijk op bezoek

Ontdek je talenten